Układanie płytek - wszystko, co musisz wiedzieć

Jak samodzielnie założyć płytki? Jest to trudne zadanie. Często samodzielnie wykonane płytki, czy to na podłodze, czy na ścianach są w widoczny sposób źle wykonane. Co jest zatem istotne w kładzeniu płytek? Na czym polega poziomowanie płytek?

Marmurowy kominek jako wykończenie eleganckiego domu

Gdy zmieniają się pory roku i zaczynają się coraz zimniejsze noce warto pomyśleć o ogrzaniu swojego domu. A co jest bardziej przytulne i zachęcające niż kominek i wesołe płomienie ognia? Ciepła poświata z kominka z pewnością nada Twojemu pomieszczeniu niepowtarzalnej, przytulnej atmosfery i magicznego uroku długich zimowych wieczorów.

Ikona eco domu po montażu rekuperacji Mat-Kom

Kilka słów o rekuperacji

Co to jest rekuperacja? A czy montaż rekuperacji w ogóle ma sens? To pytania, na które warto poznać odpowiedzi, bo zawsze warto wiedzieć więcej niż mniej. Tym bardziej, że żyjemy w takich czasach, iż non stop pojawiają się jakieś nowe rzeczy i dlatego też musimy po prostu interesować się tym, co wokół nas dzieje się - wszak kto nie idzie naprzód, ten się cofa. Zatem przejdźmy do zasadniczego tematu niniejszego artykułu, czyli wyjaśnijmy, co to jest rekuperacja?

Gdzie najlepiej zamontować panele fotowoltaiczne?

Fotowoltaika najczęściej kojarzy się z panelami zamontowanymi na dachu. Warto jednak wiedzieć, że równie dobrze można zainstalować je na gruncie. A czasem wręcz to właśnie grunt jest najlepszym miejscem.

Magia luster

Aranżacja wnętrz przez lata przechodzi deformację. W chwili obecnej widoczna jest tendencja do wykorzystywania niekonwencjonalnych zastosowań różnych przedmiotów i nadawaniu im nowego charakteru i funkcjonalności. Jednym z takich detali jest lustro. Niegdyś służące tylko w jednym celu - przejrzenia się i oceny swojego wyglądu - aktualnie w architekturze pełniące inne, bardziej zaskakujące funkcje. Lustra zazwyczaj jeszcze kilka lat temu wieszano tylko w łazience i przedpokoju. Dziś powszechne jest stosowanie luster w każdym pomieszczeniu.