Medale, statuetki i puchary - nie tylko sportowe

Osoby lub firmy organizujące różnego rodzaju zawody sportowe zastanawiają się gdzie kupić medale sportowe. Z roku na rok powstaje bardzo duża liczba firm zajmujących się produkcją i sprzedażą tego rodzaju produktów, jednak wybór medali okolicznościowych i pucharów sportowych nie jest tak prosty jak mogłoby się wydawać.

Statuetka na zamówienie, zakupiona w ARTsKAM

Medale i statuetki na zamówienie

Nie wszyscy mają świadomość, że puchary sportowe są idealną nagrodą nie tylko i wyłącznie dla sportowców za bardzo dobre wyniki. Jest to także świetny prezent na rocznicę ślubu lub inne uroczystości rodzinne, do których należy zaliczyć np. ślub czy chrzciny. Warto zdawać sobie sprawę, że medale okolicznościowe mogą być doskonałym prezentem na walentynki. Każda osoba uprawiająca sport chciałaby dostać od swojego partnera szklane trofeum np. w kształcie serca.

Statuetki indywidualne

Puchar sportowy może być także doskonałym rozwiązaniem na różnego rodzaju uroczystości biznesowe. Osobom, które byłyby zainteresowane nagrodzeniem swojego pracownika za różnego rodzaju osiągnięcia, rekomendowane są odlewane statuetki, które można wręczyć na uroczystej gali. Będzie to z pewnością niesamowite przeżycie dla pracownika, które zmotywuje go do jeszcze większej i bardziej efektywnej pracy. Jak wiadomo każda osoba lubi być doceniana przez swojego przełożonego.

Medale okolicznościowe na zamówienie

Jak wiadomo ludzie uprawiają sport dla własnej satysfakcji, świetnej kondycji fizycznej lub rywalizacji z innymi sportowcami z danej dyscypliny na poziomie amatorskim lub zawodowym. Każdej osobie uprawiającej jakikolwiek sport, ogromną satysfakcję sprawia stanięcie na podium w zawodach nawet najmniejszej rangi. Nagrody z takich momentów są praktycznie bezcenne. Nagrodami w zdecydowanej większości przypadków są medale albo puchary. Organizatorzy imprez sportowych takich jak: międzymiastowa lub lokalna liga piłkarska, nagradzają najlepsze drużyny pamiątkowymi medalami.

Puchary sportowe wykonane w firmie ARTsKAM

Puchary sportowe

W takich przypadkach zdecydowanie najlepszym rozwiązaniem będzie przygotowanie wysokiej jakości pucharów i medali dla najlepszych drużyn w całych rozgrywkach. Doskonałą opcją jest także zaplanowanie nagród indywidualnych np. najlepszego strzelca danego turnieju. Nagrody możemy zamówić także przez internet. Przykładowo medale sportowe ARTsKAM to niewielki wydatek, który może być pamiątką, która na długo pozostanie w pamięci zawodników.

Grawer pamiątkowy

Warto pamiętać, aby na medalach lub pucharach była wygrawerowana nazwa turnieju. Zostanie ona na pewno w pamięci poszczególnych zawodników. Firmy sprzedające tego typu produkty przy kolejnym zamówieniu przeważnie przyznają różnego rodzaju rabaty.